O nas

Firma Gust Mebel M&K Mariusz Kawczyński działa na rynku od 2000 roku, jednak nasze doświadczenie w branży liczy sobie ponad 20 lat. Zdobyte umiejętności i profesjonalizm pozwolił nam na rozwinięcie firmy co zaowocowało stworzenie sp. z.o.o. Starając się sprostać wysokim wymaganiom klientów, nieustanie podnosimy nasze kwalifikację poprzez udział w licznych szkoleniach. Naszą specjalizacją jest produkcja mebli na wymiar. Wykonujemy meble kuchenne, także do zabudowy sprzętów AGD, szafy wnękowe, szafki łazienkowe, garderoby z bogatą gamą akcesoriów do przechowywania.

Naszymi klientami są także przedsiębiorstwa i instytucje, dla których wykonujemy meble biurowe, sklepowe a także sekretariaty czy recepcje.

Jesteśmy w stałej współpracy z architektami wnętrz oraz współpracujemy z projektantami inwestora i realizujemy projekty powierzone.

Oprócz typowej produkcji i montażu mebli na wymiar świadczymy także pełen zakres usług stolarskich.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego wykonawcy nawet najbardziej nietypowego zlecenia zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu pod numerem telefonu 501 190 554.